Závody 2017

 

Děkujeme za podporu MĚSTU ČESKÁ LÍPA

 

4.11.2017 - Skalice u České Lípy

 

Anna Miškejová - Citadela

Karla Pražská - Alli

Michaela Závrzká - Gejša

Nella Beran - Angel

Simona Kotková - Fráze

Zuzka Šenfeldová - Tequila

Eva Šterclová - Elgaia

 

28.10.2017 - Ploužice

Simona Kotková - Fráze

Karolína Pražská - Elgaia

Zuzana Šenfeldová - Tequila

Nella Beran - Angel

 

15.10.2017 - Děčín

 

Karolína Marková - Alli

Skoková soutěž ZP - 1. místo

 

Zuzana Šenfeldová - Tequila

Skoková soutěž ZP - 2. místo

 

Julie Drábková - Angel

Skoková soutěž ZP - 5. místo

 

Karolína Marková - Alli

Skoková soutěž ZLP - 5. místo

 

Zuzana Šenfeldová - Tequila

Skoková soutěž ZLP - 1. místo

 

Julie Drábková - Angel

Skoková soutěž ZLP - 6. místo

 

Zuzana Šenfeldová - Annie

Skoková soutěž ZZ - 4. místo

 

Karolína Marková - Elgaia

Skoková soutěž ZZ - 11. místo

 

Zuzana Šenfeldová - Annie

Skoková soutěž ZM - 2. místo

 

Karolína Marková - Elgaia

Skoková soutěž ZM - 10. místo

 

Julie Drábková - Fráze

Skoková soutěž Z - 9. místo

 

 

14.10.2017 - ZZVJ Ústí nad Labem

 

Anna Miškejová - Alli

Nella Beran - Tequila

Rozalie Stejskalová - Fráze

Anežka Marková - Annie

 

8.9.2017 - Bystřany - Úpořiny

 

Simona Kotková - Elgaia

Skoková soutež ZZ

Skoková soutěž ZM

 

Zuzana Šenfeldová - Rokytka

Skoková soutěz ZZ

Skoková soutěž ZM

 

 

2.9.2017 - Národní pohár ČJF dětí a mládeže 2017 - skoky

 

Drábková Julie - Fráze

Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 100 cm bez žolíka - 3. místo

Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 110 cm bez žolíka - 4. místo

 

Svejkovská Andrea - Rokytka

Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 100 cm bez žolíka - 2. místo

Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 110 cm bez žolíka - 1. místo

 

Simona Kotková - Elgaia

Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 100 cm bez žolíka - 15. místo

 

 

12.8.2017 - Skoky Židovice

Drábková Julie - Fráze

Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 85 cm  - 14.místo

Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 95 cm - 30. místo (55)

 

Svejkovská Andrea - Rokytka

Z - 10. místo
ZL na styl - 1. místo

 

 

23.7.2017 Hobby festival Mělník

Parkur 60 cm

Karla Pražská - Elgaia

Anna Miškejová - Fráze

Šárka Marková - Alli

Rozálie Stejskalová - Alli

 

Parkur 70 cm

Karla Pražská - Elgaia

Nella Beran - Fráze

Simona Kotková - Annie

 

15.7.2017 - Poděbrady Přední Lhota

 

Z

Andrea Svejkovská - Rokytka - 14.místo

 

ZL

Andrea Svejkovská - Rokytka - 9.místo

 

 

25.6.2017 Skoky Ústí nad Labem

 

Drábková Julie - Fráze

Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 90 cm - 17. místo

Skoková soutěž se stupňovanou obtížností do 100 cm - 8. místo

 

24.6.2017 Skoky Ústí nad Labem

 

Nella Beran - Tequila

Štěpánka Ronešová - Alli

Anna Miškejová - Fráze

Rozálie Stejskalová - Fráze

Karla Pražská - Elgaia

Šárka Marková - Elgaia

 

10.6.2017 Skoky Vrchovany

 

Karolína Marková - Elgaia - 20.místo

Skoková soutěž do 85 cm

 

Simona Kotková - Fráze - 22.místo

Skoková soutěž do 85 cm

 

Simona Kotková - Elgaia - 20. místo

Skoková soutěž do 95 cm

 

Julie Drábková - Fráze - 31. místo

Skoková soutěž do  95 cm

 

 

8.6.2017 Suchá u Litomyšle

 

Z

Andrea Svejkovská - Rokytka - 4.místo

 

ZL

Andrea Svejkovská - Rokytka - 46.místo

 

 

3.6.2017 Oblastní mistrovství severočeské oblasti Židovice

 

Soutěž ZM

Karolína Marková - Fráze - 22.místo

 

Soutěž Z

Zuzana Šenfeldová - Fráze - 34. místo (56)

 

4.6.2017 Oblastní mistrovství severočeské oblasti Židovice

Křížkový parkur

Anna Miškejová - Alli

Nella Beran - Tequila

 

Soutěž do 60 cm

Šárka Marková - Fráze

Marková Karolína - Alli

Zuzana Šenfeldová - Tequila

Veronika Kuhnelová - Elgaia

 

Soutěž do 70 cm

Marková Karolína - Alli

Zuzana Šenfeldová - Tequila

Veronika Kuhnelová - Elgaia

 

Parkur ZZ

Julie Drábková - Fráze - 21. místo

 

6.5.2017 - Lanškroun

 

Z

Andrea Svejkovská - Rokytka - 11.místo

 

 

2.4.2017 Skoky Děčín

 

Pony handicap ZP

Zuzana Šendfeldová - Tequila - 2. místo

Karolína Marková - Alli - 4. místo

 

ZZ

Karolína Marková - Fráze - 3. místo

Julie Drábková - Annie

 

Stupňovaná obtížnost do 100 cm

Zuzana Šenfeldová - Fráze - 8. místo

 

 

Kontakt

Ing. Jana Prokešová Sídlo OS: U Šporky 186 470 01 Česká Lípa

Adresa pro odběr zvířátek: Horní Libchava 181, 471 11 Horní Libchava
+420731188890 jana.prokesova@gaenergo.cz